Видео-коллаж
«Перелетные птицы»

Для второй группы малышей детского дома «Солнышко» прошло мероприятие, на котором дети в игровой форме узнали о перелетных птицах. Дети с Незнайкой поиграли в разные подвижные игры, раскрашивали изображения перелетных птиц и разгадывали загадки. Напоследок ребята своими руками создали картину-пейзаж «Прощание с осенью». Сюрпризом от Незнайки стал интересный мультфильм.

/Files/images/neznayka/DSC03111.JPG /Files/images/neznayka/DSC03134.JPG

/Files/images/neznayka/DSC03138.JPG /Files/images/neznayka/DSC03139.JPG


Акція
"Лист солдату"

Наприкінці листопада в рамках безстрокової акції міського Управління культури "Бібліотеки - захисникам Вітчизни" в бібліотеці завершилася акція "Лист солдату", в якій взяло участь багато наших читачів різного віку. Серед них були і вихованці дитячого будинку "Сонечко", які намалювали яскраві патріотичні малюнки. Діти із задоволенням і теплотою писали листи та малювали малюнки для українських солдатів. Завершальним етапом акції була творча година "Моя країна Україна". Листи були передані волонтерам та, як нам повідомили, вже знайшли своїх адресатів.

/Files/images/aktsya_list_soldatam/DSC02905.JPG /Files/images/aktsya_list_soldatam/DSC02910.JPG

/Files/images/aktsya_list_soldatam/DSC02913.JPG

/Files/images/aktsya_list_soldatam/DSC02914.JPG /Files/images/aktsya_list_soldatam/DSC02917.JPG


Жарт-хвилинка
"Трям! Здрастуйте!"

21.11.2014 до Дня привітань бібліотекарі провели у школах району для учнів другого класу святковий захід, присвячений посмішкам та доброму ставленню одне до одного. Діти грали в різноманітні ігри, що допомогли їм ще краще пізнати одне одного та, безперечно, додали класу дружності. Жарти та посмішки створили теплу атмосферу, що цілком відповідала Дню привітань. Наостанок малеча переглянула мультфільм про справжніх друзів - "Трям! Здрастуйте!"

/Files/images/tryamzdrastuyte/DSC02714.JPG /Files/images/tryamzdrastuyte/DSC02709.JPG

/Files/images/tryamzdrastuyte/DSC02708.JPG


Видео-коллаж
"Перелетные птицы"

В библиотеку к нашим маленьким читателям в гости пришел почтальон Печкин, который принес письмо уточке и не знал, что птицы уже давно улетели. Дети вместе с библиотекарем, выполняя познавательные задания и отгадывая загадки, смогли в игровой форме рассказать Печкину о перелетных птицах. Совместно с Печкиным дети сделали подарок библиотеке - картину "Птицы улетают в теплые края". В конце мероприятия дети и библиотекари позаботились о зимующих птицах, повесив возле библиотеки кормушку.

/Files/images/0_ptitsyi/DSC03035.JPG /Files/images/0_ptitsyi/DSC03048.JPG

/Files/images/0_ptitsyi/DSC03029.JPG /Files/images/0_ptitsyi/DSC03086.JPG

/Files/images/0_ptitsyi/DSC03056.JPG /Files/images/0_ptitsyi/DSC03071.JPG /Files/images/0_ptitsyi/DSC03082.JPG


Творча година
"Моя країна - Україна"

Лани просторі, неозорі.
Земля дідів, батьків земля.
Де світять нам вечірні зорі
Й проміння сонця на поля.
Щоб пам'ятали дітей діти
Один мудрець зумів сказать:
Землею не можна володіти —
Землю лиш можна поважать.
На заході бібліотекар розповіла дітям про єдність нашої держави, про важливість шанування рідної мови та культури, а головне з великою повагою згадали про сучасних героїв нашої Батьківщини. Творча година закінчилась підсумками акції "Письмо солдату", де присутні читачі з любов`ю та повагою оформили листи в кольорах державного прапору. З їхньою допомогою діти висловили свою підтримку та подяку воїнам. Надалі листи були передані волонтерам для отримання адресатами.

/Files/images/1_tvorcha_godina/DSC03092.JPG /Files/images/1_tvorcha_godina/DSC03094.JPG

/Files/images/1_tvorcha_godina/DSC03104.JPG


Гра-консультація
"На доброті тримається світ!"

Людина, яка робить добро, почувається щасливою. (М. Горький).
17.11.14 в бібліотеці-філії №13 ім. П.Морозова пройшов захід для учнів 7 класу школи№7, присвячений доброті. Для кожної людини поняття слова ДОБРО різне. Почувши це слово один подумає про вчинки, інший про допомогу, третій ще про що-небудь. Бібліотекарі запропонували дітям поміркувати над тим, що означає ДОБРО саме для них. Усі разом учні склали невеликий список якостей доброї людини, який виклали у вигляді квітів. З доброю людиною приємно спілкуватися і хочеться дружити, тож у розмові з дітьми велику увагу було приділено також і дружбі. Учні подивилися соціальний ролик і мультфільм про справжніх друзів.

/Files/images/dobrota/DSC02990.JPG /Files/images/dobrota/DSC03002.JPG

/Files/images/dobrota/DSC03020.JPG /Files/images/dobrota/DSC02985.JPG /Files/images/dobrota/DSC02997.JPG

/Files/images/dobrota/DSC02976.JPG


Літературно-поетична акварель
«Мова – скарб народу»

До дня української писемності і мови бібліотекарями був проведений захід з учнями школи № 7. Діти взяли участь у літературній вікторині. Також було проведено конкурс на найкращого читця української поезії. Крім того, учні спробували себе у ролі перекладачів з російської на українську мову, згадували прислів’я про рідне слово.

/Files/images/ukr_mova/P1120237.JPG

/Files/images/ukr_mova/P1120235.JPG /Files/images/ukr_mova/P1120240.JPG


Видео-викторина
"Домашние животные"

Для 3-ей группы детского дома "Солнышко" прошло мероприятие о домашних животных. Малыши с интересом отгадывали загадки, узнали много новой информации о домашних питомцах, слушали о них детские сказки и закрепили новые знания в разнообразных играх.
/Files/images/d_jiv/P1120242.JPG /Files/images/d_jiv/P1120248.JPG
/Files/images/d_jiv/DSC02950.JPG /Files/images/d_jiv/P1120264.JPG
/Files/images/d_jiv/P1120266.JPG /Files/images/d_jiv/P1120294.JPG
/Files/images/d_jiv/P1120278.JPG

Спортивно-экологическая встреча
«Берегите Землю, Землю берегите!»

Для учеников школы № 90 библиотекари провели экологическую встречу, которая происходила в виде диалога библиотекаря и учеников о том, что значит беречь природу и что такое Планета Земля. Вниманию детей были предложены высказывания знаменитых писателей о родной природе:
К. Г. Паустовского, И. С. Тургенева и др.
В ходе нашей встречи дети еще больше узнали о важности природы в жизни человека, играли в занимательные подвижные игры, отгадывали загадки и выполняли познавательные задания.

/Files/images/ekologiya/11.jpg /Files/images/ekologiya/2.jpg /Files/images/ekologiya/1.jpg


Познавательное путешествие
"Палитра осени"
II группа

Осень на опушке
Краски разводила
По листве тихонько
Кистью проводила!
Осень считается скучной и унылой порой. Однако хмурая погода за окном – вовсе не помеха для веселья. Для 2-й группы воспитанников детского дома "Солнышко", в нашей библиотеке прошло познавательное путешествие "Палитра осени". В ходе мероприятия была теплая атмосфер, детям были предложены оригинальные игры и развлечения, весёлые песни и танцы, для того, чтобы познакомились они не только с признаками осени, но и смогли увидеть красу природы и радоваться любой погоде. Ребята, в свою очередь, показали весь свой артистизм и индивидуальность, умение отгадывать загадки, вести беседу про приметы и краски осени.

/Files/images/2_palitra_oseni/DSC02497.JPG /Files/images/2_palitra_oseni/DSC02524.JPG

/Files/images/2_palitra_oseni/DSC02510.JPG /Files/images/2_palitra_oseni/DSC02505.JPG


Кол-во просмотров: 123