/Files/images/sol.jpg

Серія «Люба моя Україна»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3143894.JPG

У цій серії зібрано кілька сотень цікавих фактів про все, що стосується України. Культура, історія, археологія, географія, побут, персони, свята, обряди, традиції, обереги – усе це та багато іншого пропонується увазі допитливого читача, який цікавиться історією та народознавством.

Бодо Шофер


«Пес на ім’я Мані або абетка грошей», «Кіра й таємниця бублика»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06677.JPG

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим.
Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя…

Серія «39 ключів»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06672.JPG

«39 ключів» - серія книг для дітей і підлітків, створена сузір’ями відомих авторів і відразу ж зайняла чільне місце в авторитетному списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс». Головні герої: 14-річна Емі Кехілл та її 11-річний брат Ден, нащадки «наймогутнішого клану в світі». Цим двом підліткам доведеться першими знайти 39 ключів, які відкривають дорогу до абсолютної влади…

Аня Амасова, Виктор Запаренко


Cерия «Пираты кошачьего моря!»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06654.JPG

Мечтаешь ли ты о пиратских приключениях? О широкополой шляпе, скрипучих реях, хлещущем в лицо ветре?... Эта веселая и красочная книга познакомит ребят с захватывающими приключениями пиратов Кошачьего моря.

Сергій Ухачевський «Казка старого мельника»

Історія про те, як люди за допомогою лісовиків перемогли темні сили.

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P4054163.JPG


Володимир Рутківський «Гості на мітлі»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P4054156.JPG

Казкова повість про стару відьму та її чаклунського кота. Відьма має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план…

Брати Грімм «Рапунцель»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3304059.JPG

У книжці зібрані найвідоміші казки братів Гримм в обробці для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Ці казки знайомлять дитину з чарівним святом улюблених героїв і можуть стати першими творами, які дитина прочитає самостійно.

«Отаман Гамалія» Оповіді про козацьку бувальщину для дітей

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3304057.JPG

Сторінки книги розповідають про цікаве, сповнене несподіванок, яскраве життя козацького ватажка, оспівуючи його велетенську силу, оповідаючи про те, яким турботливим отаманом він був, як по-батьківськи піклувався про своє військо. За це козаки віддячували йому щирою любов’ю.

Барзотті Е. « Атлас світу для дітей»

Ця книжка розповідає про довколишній світ, про материки і континенти, країни та народи, а також про різноманітних тварин, що населяють нашу планету.

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3304052.JPG


Еліонор Портер «Поліанна», «Поліанна дорослішає»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06660.JPG

Героїня повісті – маленька сирота зуміла знайти життя цілого містечка й відкрити серця його мешканців. Яскраві й живі образи героїв, драматичне розповідання, присмачене м’яким гумором, глибока людяність – усе це відразу ж поставило «Полліанну» в один ряд із кращими зразками світової дитячої літератури.

Наталія Щерба

фентезійний цикл «Чароділ»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06659.JPG

Усі чародійні події розгортаються в серці таємничих Карпатських гір. Головна героїня Тетяна Окрайчик отримує від прабаби - відьми загадковий спадок - срібний браслет - ящірку. І зненацька дівчина опиняється у вирі боротьби могутніх магів за панування в Карпатах і повернення втраченого чарівного світу - Чародолу. Як хранителька магічного Золотого Вінця, вона проходить крізь смертельні небезпеки, протистоїть підступним чаклунам і вперто шукає шлях до містичного Чародолу, аби розкрити його глибинні таємниці.

Изабель Абеди

серия книг о приключениях Лолы

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06640.JPG

Серия книг о приключениях Лолы рассказывает о непоседливой девочке, фантазерке и проказнице с добрым сердцем. Из-за своего непоседливого характера и богатого воображения она постоянно попадает в разные приключения. То она превращается в знаменитую поп-звезду, в другой раз становится знаменитым репортером и собирается взять интервью у феи, а то и вовсе спасет ми. И это только маленькая часть того, что пришлось пережить Лоле в ходе своих приключений. Изабель Абеди создала удивительную историю, от которой просто не хочется отрываться.

Серія «Промінець»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3133814.JPG

Літературно-художнє видання призначене для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та для їхніх батьків, а також може бути використане як навчальний посібник вихователями дитячих садків.

Серія «10 історій по складах»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3133840.JPG

10 цікавих історій Юлії Каспарової – це не просто тексти для тренування читання. Вони допоможуть дитині пізнавати світ довкола, розвивати увагу та почуття гумору.

Серія «Про що не розповідали підручники»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/P3133784.JPG

Для допитливих, доскіпливих, ерудованих або тих, хто прагне таким стати. Призначена для учнів старших класів, студентів, педагогів та всіх тих, хто прагне знати більше.

Тамара Крюкова
серія «Країна фетезі»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06645.JPG

Привиди давніх легенд наче оживають на сторінках книг. Цікаві чарівні історії, що піднімають питання морального вибору, вірності, дружби, любові зради, самопожертви. Ці чарівні повісті із цікавістю читатимуть, як діти так і дорослі.

Марина Павленко пенталогія «Русалонька із 7-В»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06629.JPG

Марина Павленко – сучасна українська письменниця. «Русалонька із 7-В» — повість-казка, що захоплює і дітей, і дорослих. У цьому творі письменниця говорить про дружбу і кохання, про честь, совість, про мрії і життєві шляхи. Ця книга рекомендована шкільною програмою. Повість-казка про Софійку та її пригоди — це твір, що відволікає від буденних життєвих проблем, робить життя яскравішим, а людей добрішими. Фантазія дівчинки змінює світ і долі людей, а прості предмети стають чарівними атрибутами казки.


Видатні українські письменники

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/DSC06626.JPG

Література кожного народу є його художньою історією. У творах видатних письменників думки й почуття українців відбилися глибоко і правдиво. Захопливі пригоди, яскраві характери, масштабні батальні сцени роблять ці твори справжніми шедеврами. Динамічний сюжет творів розгортається на історичному тлі, і читач ніби стає свідком славних подій минулого. Видання адресоване широкому загалу любителів класичної літератури.


Серія «Бібліотека шкільної класики» позакласне читання

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/PB033142.JPG

Багаті за змістом, цікаві книжки виховують у дітей любов до живої природи, розповідають про найкращі зразки українського фольклору, знайомлять з художніми творами вітчизняних письменників про давнє місто Київ, а також з частиною оповідань та новел видатного чеського письменника Карела Чапека.


Серія «Бібліотека шкільної класики»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/PB033150.JPG

Це видання містить вибрані поетичні та прозові твори класиків українського письменства від епохи бароко до ХХ століття. Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.


Серія «Сучасні українські письменники»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/PB033144.JPG

До серії «Сучасні українські письменники» увійшли В. Рутківський "Сторожова застава". Ця повість присвячена героїчним і маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. П’ятикласник Вітько Бубенко якимось дивом потрапляє у 1097 рік, де разом зі славетними праукраїнськими богатирями захищає рубіжі нашої землі. О. Гаврош «Розбійник Пинтя у Заклятому місті» - це не просто роман… Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття… Л. Воронина « Таємне Товариство Брехунів, або пастка для синьоморда». Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизили б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна… Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної «Таємне Товариство Брехунів», ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців…


Серия «Классика в школе»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/PB033139.JPG

В книгах собраны произведения, изучаемые в начальной и средней школе. В них есть то, что необходимо прочесть по школьной программе: и для чтения в классе, и для внеклассных заданий.


Серия «Волшебный бисер»

/Files/images/0_2017/novyie_knigi/PB033128.JPG

Серия «Волшебный бисер» пополнилась новыми книгами А. Сусоенковой «Браслеты, кольца, серьги, колье из бисера» и А. Полянской «Тканые изделия из бисера». Из бисера можно сделать все, что угодно! Кольца, серьги, браслеты, броши…Воспользуйтесь описанными в книге техниками и приемами плетения и низания, а также предложенными проектами, и создайте уникальные украшения для себя или в качестве подарка


Лірник Сашко «Казки Лірника Сашка»

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05514.JPG

Не перевелись в Україні справжні козаки! Скільки зла не роби,а добро все одно переможе! Тільки справжній козак знає, як обхитрити чорта і навчити його співати козацьких пісень!

Кокотюха А. «Іван Кожедуб»

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05516.JPG

Іван Микитович Кожедуб – військовий льотчик, визнаний кращим асом авіації союзників у Другій світовій війні. Ім’я цього видатного льотчика-винищувача увійшло в історію світової авіації.

Духопельников В.М.
«Володимир Великий»

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05515.JPG

Ніхто з перших київських князів не залишив про себе таку пам'ять, як Володимир Великий. Про нього і час його правління на Русі, коли держава досягла вершини своєї могутності, народ створював билини, оповіді та пісні.

Рутківський В.
«Ганнуся. У гості до лісовика»

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05517.JPG

Ця весела пригодницька повість для дітей середнього віку є продовженням повісті «Ганнуся». Читачів очікує знайомство з русалкою Ган та цікаві пригоди посеред лісу.

Іваничук Р.І.
«Вода з каменю. Саксаул у пісках»

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05518.JPG

Роман Іваничук – автор близько 15 історичних творів, в яких він намагається заповнити білі плями в нашій історії, розповідає про видатних діячів України минулих літ.

Скляренко В.М. "Література України"

/Files/images/0_2016/novyie_knigi/DSC05519.JPG
Ця книга стане в нагоді учням середньої школи та взагалі тим, хто цікавиться літературою нашої держави. Це видання розповідає не тільки про творчість україномовних письменників нашої Батьківщини та української діаспори, а й російськомовних авторів, життя і творчість яких пов’язана з Україною.

Алека Вольских "Мила Рудик"

/Files/images/chto_chitat/DSC01875.JPG

Книги о приключениях тринадцатилетней ведьмы Милы Рудик наверняка займут место на полке рядом с серией про Гарри Поттера. Тринадцать лет назад Мила Рудик вместе с еще четырьмя ребятами-волшебниками по праву рождения, была похищена Гильдией-организацией, которая в течение долгих лет вела охоту на магов, каждый раз оставляя рядом с новой жертвой Черную Метку. В конце концов, похищенные дети были освобождены из плена, а Гильдия разгромлена. Теперь тринадцатилетней Миле предстоит побывать в городе волшебников — Троллинбурге. Вместе с ней в мир волшебства снова ворвется Черная Метка.

Тони Эбботт "Доспехи Локи"

/Files/images/chto_chitat/DSC03164.JPG

"Доспехи Локи" - книга из серии "Оуэн и подземные царства". Это фэнтези наверняка придется по вкусу поклонникам приключений Перси Джексона. Оуэн, так же, как и Перси, подросток, который имеет возможность путешествовать по мирам древнегреческих богов, спускаться в царство Аида. В своих путешествиях ему приходится сразиться со множеством мифических чудищ.

Рик Риордан "Перси Джексон"

/Files/images/chto_chitat/DSC03165.JPG

Знаменитая серия книг "Перси Джексон" - это история о, казалось бы, самом обыкновенном подростке. Он, так же, как и наши читатели, учится в школе, не может найти общий язык со сверстниками. Однако это только на первый взгляд. Ведь на самом деле Перси - один из полубогов, о таких, как он, слагали легенды древние греки. Мир античных божеств и чудовищ становится частью его повседневной жизни, в которой Перси предстоит совершить собственные подвиги.

Володимир Рутківський
"Джури козака Швайки"

/Files/images/chto_chitat/9789667047986.jpg

"Джури козака Швайки" - перша книга в трилогії сучасного українського автора про пригоди маленьких джур. Джури - це хлопчаки, що служили на Січі перед тим, як стати козаками. На долю маленьких героїв випадає чимало пригод - як небезпечних, так і смішних. Вони вчаться володіти козацькою зброєю, чаклувати, як справжні козаки-характерники, та, головне, дружити. Разом із малими джурами читач потрапить до колоритного світу нашої минувшини.

Дмитрий Емец
серия "Мефодий Буслаев"

/Files/images/chto_chitat/DSC01879.JPG

Новой книгой пополнилась также серия "Мефодий Буслаев" о подростке-колдуне и его друзьях. Вас ждут новые приключения, вместе с Мефодием вы окунетесь в мир магии, попадете в новые забавные или опасные передряги и от души посмеетесь. Автору блестяще удается писать о подростках так, как они написали бы сами о себе.


Фантастика и экшн

/Files/images/chto_chitat/DSC01868.JPG

Старшеклассникам наверняка придется по вкусу пополнение в нашей коллекции фантастической литературы о мире будущего, невероятных технологий и путешествий по далеким галактикам. Роман Анны Фенх "Ружья еретиков" открывает серию "Обитаемый остров", основанную братьями Стругацкими. Книга открывает нам новую незнакомую Вселенную, в которой происходит глобальный катаклизм - в одной точке сходятся нынешнее и Будущее.
Роман Андрея Орлова "Сибирь 2028. Армагеддон" повествует о мире недалекого будущего, в котором немногим выжившим после ядерного взрыва приходиться выживать в борьбе с зомби. Для поклонников фильма "Обитель зла".

Илона Волынская, Кирилл Кащеев
"Сивир. Наследник магнитной горы"

/Files/images/chto_chitat/DSC01877.JPG

Наследник Магнитной горы не просто считал себя лучшим - он был им. К тринадцати годам Хакмар стал искусным кузнецом, отличным мечником и настоящим героем, его ждало будущее главы клана... Пока однажды жрица Голубого огня не назвала Хакмара черным кузнецом. Отныне мальчик стал изгоем и единственный способ восстановить справедливость - как можно скорее найти легендарного шамана Донгара Кайгала.

Искателям приключений

/Files/images/chto_chitat/DSC01881.JPG

Для любителей приключенческой литературы, поклонников романов Жюля Верна, Майн Рида, Роберта Стивенсона, серии книг об Индиане Джонсе приятным открытием станет книга "Сокровища африканских гор". Это мини-сборник, который включает два приключенческих романа американских авторов начала ХХ века - "Сокровища африканских гор" Александра Грина и "Бенита" Генри Райдера Хаггарда.
Совершить воображаемое путешествие в Индию вам поможет книга "Заклинатель змей" - еще один сборник приключенческих историй от Луи Руссэлэ ("Заклинатель змей") и Пьера Марселя ("В стране чудес").

Девичьи истории

/Files/images/chto_chitat/DSC01873.JPG

Фонд библиотеки пополнился интересными новинками для девочек. Книга Ксении Драгунской "Целоваться запрещено" - это собрание веселых и юморных рассказов и пьес о первых чувствах.
Книга Марии Чепуриной "Алгебра любви" входит в серию "Только для девчонок" издательства "Эксмо". Это история о девятикласснице Лене, которая вследствие случайного совпадения становится популярной в школе. Одноклассники отчего-то решили, будто она встречается с самым красивым мальчиком школы. Но это не так. Хотя... может, только пока что...

Серия "Ночные стражи"

/Files/images/chto_chitat/DSC01862.JPG

Пополнилась новыми книгами знаменитая серия "Ночные стражи" британской писательницы Кэтрин Ласки. "Ночные стражи" - это чудесная история-фэнтези в стиле Гарри Поттера, такая же сказочная, теплая и пронизанная ненавязчивыми истинами. Серия написана таким образом, что начать читать можно с любой части, и подойдут эти книги детям самых разных возрастов - от младшей школы до девятиклассников.


Тони ДиТирлецци и Холли Блэк
"Хроники Спайдервика"

/Files/images/chto_chitat/DSC01381.JPG

Если тебе 10-13 лет и ты любишь приключения и мистику, тогда тебе непременно придутся по вкусу книги Тони ДиТирлецци и Холли Блэк "Хроники Спайдервика". Здесь ты найдешь и заброшенный дом с потайной комнатой, и загадки, на которые тебе предстоит найти ответы, и волшебную книгу на чердаке, приоткрывающую завесу над невидимым нам миром. А если у тебя есть вредная старшая сестра или брат, то тебе будет вдвойне интересно присоединиться к приключениям Джареда Грейса и его семьи.


Кол-во просмотров: 1501