Видео-журнал
"Как в разных странах Новый год встречают"

В преддверии Нового года, для читателей нашей библиотеки прошло мероприятие посвященное наступающим праздникам. Дети узнали, как в разных странах встречают Новый год, в какой стране, как называется Дед Мороз, а также традиции празднования Нового года в нашей стране. В ходе мероприятия дети активно приняли участие в веселых подвижных играх, спели караоке "В лесу родилась елочка" и просто повеселились от души.

/Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд7.JPG

/Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд1.JPG /Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд2.JPG

/Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд6.JPG /Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд5.JPG

/Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд3.JPG /Files/images/0_novyiy_god_2014/Слайд4.JPG

Для просмотра видео необходимо установить последнюю версию Adobe Flash Player.Святкова відео-подорож
"По дорозі йде дідусь з купою пакунків"

19.12.14.для наших читачів в бібліотеці пройшов захід присвячений святу Святого Миколая. Діти з величезною цікавістю прослухали відео-презентації про історію виникнення свята, легенду про Святого Миколая та розгадали святкові відео-ребуси. Наприкінці заходу діти активно прийняли участь в рухливих та пізнавальних іграх та ознайомились з літературою про Святого Миколая, яка була запропонована їм на святі.

/Files/images/0_nikolay/Слайд1.JPG

/Files/images/0_nikolay/DSC03369.JPG /Files/images/0_nikolay/DSC03390.JPG

/Files/images/0_nikolay/Слайд5.JPG /Files/images/0_nikolay/Слайд6.JPGБібліо-асорті
"Пригощаємо цікавою книгою"

17.12.14 в бібліотеці пройшов захід, де наші читачі змогли пригоститися цікавинками нашої бібліотеки. Захід проходив у формі огляду цікавих книжок, далі найуважніші читачі змогли відповісти на питання та знайти ту саму книгу, про яку йшла мова. Діти із задоволенням прослухали невеличкі розповіді, вірші та гуморески. Наприкінці заходу дітям було запропоновано переглянути мультфільми зняті за мотивами однойменних книжок.

/Files/images/1_prigoschamo_tskavoyu_knigoyu/Слайд1.JPG /Files/images/1_prigoschamo_tskavoyu_knigoyu/Слайд2.JPG

/Files/images/1_prigoschamo_tskavoyu_knigoyu/Слайд3.JPG /Files/images/1_prigoschamo_tskavoyu_knigoyu/Слайд4.JPGСвяткова відео-подорож
"По дорозі йде дідусь з купою пакунків"

17.12.14 для малышей детского дома "Солнышко" прошло меропиятие, на котором дети узнали о зимних праздниках, разгадывали загадки и выполняли необычные для них задания. Веселье, танцы, песни, чтение стихов также создавало праздничное настроение. И конечно, малыши не остались без подарка в предверии праздника Святого Николая.

/Files/images/1_nikolay_dd/Слайд1.JPG /Files/images/1_nikolay_dd/Слайд2.JPG

/Files/images/1_nikolay_dd/Слайд3.JPG /Files/images/1_nikolay_dd/Слайд4.JPG

/Files/images/1_nikolay_dd/Слайд5.JPG /Files/images/1_nikolay_dd/Слайд6.JPG


Творча майстерня
«Оберіг до Нового року»

Любий солдате!
Твоя сила потрібна країні,
Твоя мужність нас всіх захистить,
Твоя кров не повинна пролитись!
Повертайся, солдате, живий!
Цей мішечок з ароматом ялинки,
Хай натхнення надасть в новорічні ці дні!
Ми бажаємо щастя, здоров’я і миру!
Повертайся, солдате, живий!
Ці теплі рядки стали чудовим доповненням до новорічних оберегів, зроблених руками читачів нашої бібліотеки для солдатів, які знаходяться у зоні бойових дій.
16.12.2014 року на творчій майстерні у теплій дружній атмосфері діти виготовляли невеличкі мішечки в патріотичних жовто-блакитних кольорах зі справді новорічним ароматичним маслом ялинки та апельсинів, щоби солдат міг на мить подумки перенестися до святкового родинного кола.
На новорічні свята стаються дива, тож і наші читачі трохи побули чарівниками і вклали до кожного мішечка добре побажання для бійця. Діти виготовляли мішечки зі щирою теплотою, тому ми віримо, що ці подаруночки стануть своєрідним оберегом для наших захисників.
Всі обереги, виконані дітьми, були передані волонтерам Запорізького відділу Всеукраїнського волонтерського об'єднання «Легіон добра», які надалі передадуть українським воїнам-захисникам.

/Files/images/1_oberig_do_nr/Слайд1.JPG

/Files/images/1_oberig_do_nr/Слайд3.JPG /Files/images/1_oberig_do_nr/Слайд4.JPG

/Files/images/1_oberig_do_nr/Слайд2.JPG /Files/images/1_oberig_do_nr/312.jpg


Гра-консультація
"На доброті тримається світ!"

Людина, яка робить добро, почувається щасливою.
(М. Горький).
Для учнів школи №90 бібліотекарі провели захід , присвячений доброті. Дітям було запропоновано поміркувати над тим, що означає ДОБРО саме для них. Усі разом учні склали невеликий список якостей доброї людини, який виклали у вигляді квітів. З доброю людиною приємно спілкуватися і хочеться дружити, тож у розмові з дітьми велику увагу було приділено також і дружбі. Учні подивилися соціальний ролик і мультфільм про справжніх друзів.

/Files/images/dobrota/Слайд1.JPG /Files/images/dobrota/Слайд2.JPG


Сказочное путешествие
"Волшебница Зима"

Вот зима пришла
Серебристая,
Белым снегом замела
Поле чистое.
Днем с детьми на коньках
Все катается,
Ночью в снежных огоньках
Рассыпается…
В библиотеке для воспитанников детского дома "Солнышко" прошло мероприятие, на которое пришла в гости Зимушка-Зима. В игровой формедети узнали о зимнем времени года, зимних праздниках и традициях. Малыши с удовольствием отгадывали загадки, рисовали зимний пейзаж, играли в логические игры и участвовали в подвижных играх.

/Files/images/zima/Презентація1.jpg /Files/images/zima/DSC03198.JPG /Files/images/zima/DSC03221.JPG /Files/images/zima/DSC03217.JPG

/Files/images/zima/DSC03204.JPG /Files/images/zima/DSC03231.JPG


Бесіда-обговорення
"На варті закону, порядку і миру"

Знають всі, як двічі два,
У дитини є права.
В бібліотеці пройшов захід присвячений правам людини. Головною метою бесіди було знайомство дітей з основними положеннями Конвенції про права дитини. В ході заходу присутні познайомились з історією створення документа та з основними правами дитини. Наприкінці, всі закріпили отримані знання за допомогою завдань вікторини.

/Files/images/1prava/DSC03276.JPG /Files/images/1prava/DSC03289.JPG

Кол-во просмотров: 130