Ілюзіон української словесності
«Мови рідної милозвучність»

23.02.2015 у нашій бібліотеці відбувся захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. До участі у заході були запрошені учні школи № 7. Найкращий подарунок, який усі ми можемо зробити для мови – це говорити нею, знати правила та грамотно використовувати мовне багатство. Наш захід проходив у вигляді своєрідної мовної гри – учням було запропоновано виконати цікаві практичні завдання з мови. Діти змогли перевірити, чи грамотно вони наголошують слова та перекладають словосполучення з російської. У рамках заходу відбулася щорічна акція «Україна читає дітям» – діти познайомилися із запорізькими поетесами Іриною Сажинською та Оленою Ольшанською та прослухали вірші у виконанні самих авторів.

/Files/images/mova2015/DSC03920.JPG /Files/images/mova2015/DSC03926.JPG

/Files/images/mova2015/P1130312.JPG /Files/images/mova2015/P1130296.JPG


Творча майстерня
«Янголи миру».

З 6 лютого 2015 р. в бібліотеці було розпочато акцію «Україна – єдина! Ми за мир!» , в ході якої всі бажаючи могли або написати листа, або залишити щось для солдат, або зробити саморобку.
Підсумком акції стала творча майстерня, яка відбулась в приміщенні бібліотеки 13 лютого 2015р. о 15 - 00.
Захід пройшов у вигляді майстер-класу, де всі присутні змогли власноруч виготовити з паперу та картону листівки з об’ємними янголятками та через волонтерів передали солдатам, які знаходяться в зоні АТО та госпіталях.
Ці жовто-блакитні листівки з білим янголом стануть підтримкою морального духу для солдат та офіцерів, які захищають нашу Батьківщину.
Головною метою акції та заходу було виховання у дітей почуття патріотизму, поваги до Батьківщини, українських традицій і до тих, хто сьогодні захищає Україну і віддає за неї своє здоров’я та життя.
Листівки передані волонтерами Запорізького відділу Всеукраїнського волонтерського об’єднання «Легіон добра» до військових частин, «гарячих точок» та госпіталів, і кожна листівка знайде свого адресата.

/Files/images/Handmade/P1130206.JPG /Files/images/Handmade/P1130229.JPGЛитературно-музыкальный час
"Любовь - это талисман"

Для читателей нашей библиотеки, в преддверии праздника всех влюбленных, 12 февраля, прошло мероприятие. Дети узнали о истории возникновения Дня святого Валентина, о традициях празднования как в нашей стране, так и в других странах. Приняли участие в викторинах, играх и музыкальных конкурсах. Присутствующие поздравили друг друга Валентинками и научились делать комплименты. Заинтересовавшись этим праздником, дети взяли с выставки «Чари кохання» литературу, чтобы больше узнать легенд о Святом Валентине и об этом празднике.

/Files/images/valentin_2015/5 различий 570.jpg /Files/images/valentin_2015/5 различий 577.jpg

/Files/images/valentin_2015/5 различий 589.jpg /Files/images/valentin_2015/5 различий 595.jpgСказочное приключение
"Федорино горе"
(І группа)

11 февраля для І группы воспитанников детского дома "Солнышко" в библиотеке прошло мероприятие, где они в игровой форме закрепили знания о разновидностях посуды. Детям было предложено письмо, в котором Федора слезно просила ей помочь вернуть посуду, которая сбежала от нее. В ходе мероприятия дети активно выполняли задания, "склеивали" разбитую посуду, отгадывали загадки, из соленого теста лепили посуду, украшали кастрюли, играли в подвижные и развивающие игры, чтоб посуда смогла вернуться к хозяйке. В конце мероприятия Федора пришла и поблагодарила детей за их старания и в знак благодарности показала им мультфильм из серии "Лунтик", который назывался "Посуда" и пообещала детям, что больше она не будет посуду обижать, а будет посуду любить и уважать.

/Files/images/fedora/DSC03698.jpg /Files/images/fedora/DSC03703.jpg

/Files/images/fedora/DSC03726.jpg /Files/images/fedora/DSC03734.jpg

/Files/images/fedora/DSC03757.jpg /Files/images/fedora/DSC03791.jpg

/Files/images/fedora/DSC03808.jpg /Files/images/fedora/DSC03823.jpg

/Files/images/fedora/Презентація1.jpgКол-во просмотров: 88