Шановні читачі!

Дзвоніть за тел 95-07-73

/Files/images/pravila_polzovaniya_bibliotekoy/Слайд1.JPG


16.12.14 в бібліотеці о 15-00 буде працювати творча майстерня «Оберіг до Нового року». Всі бажаючі зможуть власними руками зробити новорічний оберіг для солдата.

/Files/images/Презентація4.jpg С 1 по 17 ноября в нашей библиотеке проходит акция "Письмо солдату",где каждый желающий сможет написать или нарисовать письма украинским бойцам, которые служат сегодня в зоне АТО.
С помощью этих писем все мы сможем выразить свою поддержку и благодарность воинам.
Приглашаем принять участие всех желающих!
З 1 по 17 листопада в нашій бібліотеці проходить акція "Лист солдату". Кожен бажаючий зможе написати або намалювати листи українським бійцям, які служать сьогодні в зоні АТО. За допомогою цих листів всі ми зможемо висловити свою підтримку та подяку воїнам. Запрошуємо взяти участь всіх бажаючих!

Увага! Увага

Час обслуговування читачів:
Пн- Пт с 9-00 до 17-00
Нд с 9-00 до 17-00
Вихідний - субота.

Для Вас разнообразие книг и журналов! А также для Вас всевозможные напольные и настольные игры, компьютеры со свободным выходом в сеть Интернет и много - много интересного!

На Вас чекає різноманітття книг і журналів, настільні ігри, комп'ютери з вільним доступом до мережі Інтернет і багато-багато цікавого!

Щонеділі об 11-00 проходять майстер-класи в АРТ-студії"Смайлик", де Ви, проявивши власну фантазію, зможете зробити унвкальні вироби власними руками!

Кол-во просмотров: 103